Titulinis  //  Sporto įranga  //  Krepšinio konstrukcijos  //  Profesionali pagrindinė/treniruočių krepšinio lenta su lanku

Profesionali pagrindinė/treniruočių krepšinio lenta su lanku

El.paštas
Aprašymas

ĮRĖMINTA FIBA STANDARTUS ATITINKANTI KREPŠINIO LENTA

1800 x 1050 mm išmatavimų, 12 mm grūdinto stiklo lenta baltame metalo rėme (užsakovui pageidaujant, galimi ir mažesni 1650x 900x100mm lentos išmatavimai), su anga lanko tvirtinimui. Tvirta lanko tvirtinimo plokštė, sukonstruota tiesioginiam lanko tvirtinimui prie pagrindinės krepšinio konstrukcijos laikančiosios dalies. Jokio sąlyčio tarp lanko ir krepšinio lentos stiklo. Krepšinio lentos apsauga: minkšta putos apsauga.

PROFESIONALUS KREPŠINIO LANKAS I

Spyruokliuojantis į priekį ir šonus, nuo savo pirminės padėties palinkstantis ne daugiau kaip 24 laipsnius. Lanko atlenkimo mechanizmas susideda iš dviejų metalinių plokštelių ir spyruoklės. Tarp plokštelių esantys šratai leidžia lankui palinkti į bet kurią pusę netraumuojant žaidėjų, o spyruoklė jį gražina į pirminę padėtį. Mechanizmas uždengtas apsauginiu dangteliu.

PROFESIONALUS KREPŠINIO LANKAS II

Lankas su specializuotu tinklelio tvirtinimu (be kabliukų) maksimaliam žaidėjų saugumui, lankas spyruokliuojantis, lanko mechanizmo komplekte dvi šoninės geltonos guolius laikančios spyruoklės ir viena raudona centrinė, spyruokliuoja tik į priekį.