Titulinis  //  Sporto įranga  //  Krepšinio konstrukcijos  //  Stacionari lauko krepšinio konstrukcija

Stacionari lauko krepšinio konstrukcija

El.paštas
Aprašymas

PAGRINDINIS ĮBETONUOJAMAS STOVAS

Skersmuo ne mažiau 140x140mm, cinkuotas arba dažytas milteliniu būdu (g.b. ir cinkuotas, ir dažytas) 

KREPŠINIO LENTA

Profesionali, atitinkanti visus FIBA standartus, 1800 x 1050 mm išmatavimų, 12 mm (arba 1650x 900x100mm)   grūdinto stiklo lenta baltame metalo rėme, su anga lanko tvirtinimui. Tvirta lanko tvirtinimo plokštė, sukonstruota tiesioginiam lanko tvirtinimui prie pagrindinės krepšinio konstrukcijos laikančiosios dalies. Jokio sąlyčio tarp lanko ir krepšinio lentos stiklo, tvirtinama nuo įbetonuojamo stovo

PROFESIONALUS KREPŠINIO LANKAS I

Spyruokliuojantis į priekį ir šonus, nuo savo pirminės padėties palinkstantis ne daugiau kaip 24 laipsnius. Lanko atlenkimo mechanizmas susideda iš dviejų metalinių plokštelių ir spyruoklės. Tarp plokštelių esantys šratai leidžia lankui palinkti į bet kurią pusę netraumuojant žaidėjų, o spyruoklė jį gražina į pirminę padėtį. Mechanizmas uždengtas apsauginiu dangteliu.

PROFESIONALUS KREPŠINIO LANKAS II

Lankas su specializuotu tinklelio tvirtinimu (be kabliukų) maksimaliam žaidėjų saugumui, lankas spyruokliuojantis, lanko mechanizmo komplekte dvi šoninės geltonos guolius laikančios spyruoklės ir viena raudona centrinė, spyruokliuoja tik į priekį.

Papildomai:                                                                     

Įvairios konstrukcijos apsaugos spalvos pagal individualų užsakymą.