Titulinis  //  Sporto įranga  //  TUNTURI kardio treniruokliai  //  "TUNTURI" treniruokliai  //  TUNTURI kardio treniruokliai

TUNTURI kardio treniruokliai

El.paštas
Aprašymas

Leiskite Jus supažindinti su Suomijos kompanijos TUNTURI OY LTD,  turinčios 80-metę patirtį kardiotreniruoklių gamyboje, aukštos kokybės, modernaus dizaino ir puikių techninių charakteristikų kardiotreniruokliais, kurie dirba ne tik kaip treniruočių partneriai, bet ir kaip asmeniniai treneriai. Tai treniruokliai, turintys skirtingo lygio – sveikatingumo, svorio metimo ir fitness treniruočių – pageidaujamos  trukmės ir efektyvaus krūvio keitimo visos treniruotės metu, programas. Šios produkcijos treniruočių dviračiai bei ėjimo/bėgimo takeliai turi unikalią galimybę prisijungti prie personalinio kompiuterio kur, licencijuota fizinio pasirengimo tyrimo ir treniruočių rekomendacijų bei analizės programinės įrangospagalba, atlikus fizinio pasirengimo testą gaunamos pilnos kiekvienam vartotojui asmeniškai pritaikytos treniruočių intensyvumo, dažnumo, širdies ritmo palaikymo ribų bei mitybos rekomendacijos.

Įdomu? Ne tik! Tai efektyvu, saugu ir naudinga.

Nesvarbu ar Jūs norite pagerinti savo sportinį pasirengimą, ar numesti svorį, geriausių rezultatų pasieksite tik treniruodamiesi pagal tikslią, tik jums pritaikytą treniruočių sistemą.

Širdies ritmas – būtinas matavimas pasirenkant saugias ir efektyvias treniruotes, todėl TUNTURI®  pristato treniruoklius, turinčius širdies ritmo kontrolės matavimus. Jūs galite būti tikri, kad treniruotė bus efektyvi ir atitinkanti kiekvieno vartotojo fizinio pasirengimo lygį. Širdies ritmo duomenys perduodami specialaus krūtinės diržo pagalba, kurio dėvėjimas leidžia laisvai judėti norint treniruotis su keliais kardiotreniruokliais.

Susisiekite su mūsų įmonėje dirbančiais specialistais ir parinksime Jums tinkamiausia treniruoklį.